Krajské kolo SOČ

Datum
3.6.2018
Text

Dne 10. 5. 2018 se na Gymnáziu Brno, tř. Kpt. Jaroše konalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti. Do krajského kola postoupilo z naší školy celkem 8 prací a 3 z nich postupují do celostátního kola.

V oboru Historie se umístil na 1. místě Šimon Straka s prací Historie vápenictví a výroby cementu v Mokré u Brna, v oboru Zdravotnictví se na 2. místě umístila Veronika Slonková s prací Genetická predispozice EMMPRINu/CD 147, MMP-9 TIMP-2 a faktoru V Leiden u pacientů s chronickým žilním onemocněním a třetí postupující je Sára Tučková, která se umístila na 2. místě v oboru Geologie a geografie s prací Radon v historickém podzemí města Brna.

Všem soutěžícím v krajském kole děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a postupujícím do celostátního kola přejeme mnoho úspěchů!