Prohlášení o přístupnosti

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML5 a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS3) - vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky (viz Pravidla přístupnosti).

Informace prezentované v jiných formátech 
Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny formátem a velikostí v závorce.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech: 
PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader
RTF - univerzální textový formát, který dokáže zobrazit a editovat většina textových editorů. 
ZIP - komprimační formát použitý z důvodu velikosti některých dokumentů, pro dekomprimaci použijte např. 7-Zip. Vhodný program můžete také sami vyhledat na internetu

Kontakt na správce obsahu webu
Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Riegrova 40/17, 664 51 Šlapanice

tel.: (+420) 544 228 017
e-mail: webmaster@gslapanice.cz
web: https://gslapanice.cz