Prezentace nejen o SOČ

Datum
27.12.2018
Text

Ve čtvrtek 20. prosince proběhla na naší škole přednáška pro studenty kvinty a sexty v souvislosti s blížící se uzávěrkou přihlášek do soutěže SOČ. Přednáška byla vedená studentkami Sárou Tučkovou ze septimy a Veronikou Slonkovou z oktávy, které mají mnohé zkušenosti s touto soutěží z předchozích let.

Někteří žáci ze sexty byli již rozhodnuti, že se soutěže zúčastní a přednáška tak pro ně byla spíše inspirací, jakých chyb se vyvarovat a na co se připravit. Pro studenty kvinty byla přednáška představením celé soutěže a vysvětlením rozdílů mezi ročníkovou prací, která je na naší škole povinná, a prací SOČ, ve kterou mohou kvalitní ročníkové práce přerůst.

Prezentaci je možno najít na školním webu v sekci Učitelské weby (tj. po přihlášení ke školnímu účtu): Prezentace nejen o SOČ